Biz Kimiz? | DESKA KALIP Biz Kimiz? | DESKA KALIP
Deska Kalıp
+90 216 397 29 03

Biz Kimiz?

Şirketimizin kuruluşundan bu yana 12 senedir sektör içerisinde kaliteyi prensip edinerek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Her türlü kalıp imalatı işlerini belirlemiş olduğu disiplin ve çalışma prensipleriyle en üst düzeyde olmayı hedef edinmiştir. Çalışma alanında teknolojiye ayak uydurarak personeline sık sık eğitimler verip kendilerini geliştirmeyi ön plana çıkarmış, alanında uzman, sektörde lider bir firmadır.

Teknolojisini ve hizmet kalitesini sürekli arttırma çabasında olan DESKA yapmış olduğu makine ve teçhizat yatırımlarıyla her geçen gün daha da ilerlemektedir.

Çevreye duyarlı prosesler
Tüm partnerlerimizle işbirliği içersinde çalışarak çevreye duyarlı ve yüksek kaliteli teknolojik prosesler uygulamayı garanti ediyoruz.

Çünkü çevreye zarar verme pahasına elde edilecek karlar dar görüşlüdür ve bu şirketimizin uzun soluklu gelişim perspektifine uymaz.

Endüstriyel ürünlerin gelişiminin hızla devam etmesinde temel faktörlerden birisi kalıptır. Endüstriyel ürünlerdeki ihtiyaçların rekabet dahilinde karşılanması kalıpçılık sektöründeki hedeflenen ilerlemelerin eş zamanlı olarak gelişmesini zorlamaktadır.

Projelerin başarı olasılığını ve ürün kalitesini doğrudan etkileyen kalıp yatırımları sektörde itina ile düşünülen konulardan birisi olmaktadır. Kalıp yatırımlarının doğru yapılması ve projenin başarılı sonuçlanması için kalıpçı firma tercihleri bazı kriterler göz önüne alınarak gerçekleştirilir. Bunları şöyle sıralamak mümkündür:

Teknik bilgi ve dizayn tecrübesinin yeterliliği,

Makine teçhizat yeterliliği,

Kalite güvenirliliği,

Kalıp teslim tarihlerine uyulabilmesi,

Teslim sonrası teknik destek ve servis hizmeti güvenilirliği.

Kalıpçı firma seçiminde bu kriterlerden bir tanesinin eksik olması, projenizde kısa veya uzun vadede bazı sorunlar çıkması demektir. Yaşanılan sorunlar bir şekilde giderilebilir. Fakat projenin devreye alınmasında geç kalınması, rakip firmalardan sonra ürünün piyasaya sürülmesi ve sipariş taleplerinin karşılanamaması firmaya ağır zararlar verebilir.